GLASS & CERAMICS / Ceramics / Kompaniporslin 5486379
nr 548 6379
Kompaniporslin
Lenght: ()
12 st
Condition: slitage, skador
300
SEK 500
Monday October 27 2008
at 17:59:48
300 kr
400 kr
400 kr
450 kr